Ofert: 527, Kategorii: 6
Jak dodać i promować ofertę?
Ostatnio dodane
logo_firmy

Nazwa: Zdrowe słodycze i przekąski - Biozona24.pl

Dane adresowe:

  • Miejscowość: Warszawa
  • Kod pocztowy: 01-494
  • Ulica i numer: Ks. Bolesława 7B/95
  • Województwo: Mazowieckie
  • NIP: 7711352607

W Biozona24. pl można kupić zdrowe słodycze i przekąski bezpośrednio od importera firmy Biozona. Odpowiadają one na potrzeby diety o kontrolowanej ilości i jakości węglowodanów i cukrów i diety bezglutenowej. Ponadto firma oferuje pyszne przekąski ekologiczne i proteinowe.
W ofercie znajdują się słodycze dla diabetyków i dla wszystkich, którzy chcą zminimalizować cukier w diecie. Są tutaj słodycze słodzone ekstraktem ze stewi czyli naturalnej substancji słodzącej pozyskiwanej z roślin, będącej doskonałym zamiennikiem cukru. Można kupić belgijskie czekolady ze stewią Luxury Balance od firmy Klingele Chocolade, batoniki musli i ciastka oraz dżemy ze stewią od firmy Sweet Switch. Marka Activa to belgijskie ciastka słodzone maltitolem (naturalnej substancji słodzącej pozyskanej ze zbóż), które są pakowane w 6 torebeczek, dzięki czemu można je łatwo zabrać ze sobą jako przekąskę poza domem. Ciasteczka wyśmienicie smakują i są wytwarzane z pełnoziarnistej mąki pszennej, bez oleju palmowego, bez konserwantów i sztucznych aromatów oraz barwników. Dzięki maltitolowi nie ma w nich dodawanego cukru.
Kategoria produktów bezglutenowych obejmuje grecką markę ciastek i mini chlebków Parea, które są wolne od 5 alergenów, czyli bez jaj, mleka, soi, glutenu i pszenicy. Hitem są batoniki z nasion i warzyw Veggie Protein, które są bez glutenu, bez dodatku cukru, zaspakajają potrzeby wegan, diabetyków i nie tolerujących glutenu oraz tych, którzy dbają o linię.
Wszystkim prowadzącym aktywny styl życia dedykowana jest seria produktów proteinowych firmy MaxSport. Wśród przekąsek ekologicznych są pyszne ciastka BISkids i belgijskie czekolady i batoniki z pysznymi dodatkami Green Dream.

Szczegóły wizytówki

Mapa:

Promuj skuteczniej swoją ofertę:

Zdrowe słodycze i przekąski - Biozona24.pl