Ofert: 531, Kategorii: 6
Jak dodać i promować ofertę?
Ostatnio dodane

Nazwa: Stewiarnia.pl

Dane adresowe:

  • Miejscowość: Konstancin Jeziorna
  • Kod pocztowy: 05-510
  • Ulica i numer: ul. Starochylicka 26
  • Województwo: Mazowieckie
  • NIP: 123-128-63-91
  • Tel: 511 860 153
  • Strona www: info.stewiarnia.pl

Stewiarnia oferuje wyjątkowe produkty ze stewią, w których cukier zastąpiono zdrową stewią - naturalnym zamiennikiem cukru. Stewiarnia to centrum wiedzy o stewii i produkty, które mają przyczynić się do kreowania zdrowego stylu odżywania Klientów firmy. Popularność stewii rośnie, gdyż okazała się lepszym substytuem cukru niż ksylitol, syrop z agawy, miód. Jedynym zastrzeżeniem jest jej gorzkawy posmak, który wielu nie odpowiada. Stąd długo trwały prace, aby znaleźć taką recepturę, która będzie smakować niemal jak cukier. Odpowiedzią na to zapotrzebowanie jest marka Natusweet opracowana przez austriacką firmę w wyniku 5 lat badań. Stewia Natusweet jest zbalansowana erytrytolem, dzięki czemu cel został osiągnięty. Erytrytol to naturalna substancja słodząca pozyskana z owoców (melon, winogrona i inne). Stewia ma 0 kalorii, jest bezpieczna dla zębów (nie przyczynia się do próchnicy), jej indeks glikemiczny wynosi 12, można jej używać w wysokich temperaturach - nadaje się do pieczenia.
W stewiarnii można kupić stewię Natusweet w proszku, kryształkach, tabletkach i płynie. Stewia Natusweet w płynie uzyskała I miejsce na Międzynarodowych Targach Żywności - World Food Warsaw 2014.
Stewiarnia poleca wyroby czekoladowe z ekstraktem stewii belgijskiej marki Cavalier, które sprzedaje w bardzo szerokim asortymencie smakowym zaspakając gusta smakoszy czekolad deserowych, mlecznych, z dodatkami i nadziewanych.
W ofercie są także batony, batoniki, krem czekoladowy, czekolada na gorąco i napolitanki.
Aktualnie produkty Stewiarnii są dostępne w 150 sklepach ze zdrową żywnością w sklepie internetowym stewiarnia. pl

Szczegóły wizytówki

Mapa:

Promuj skuteczniej swoją ofertę:

Stewiarnia.pl