Schodołazy – doskonała opcja dla niepełnosprawnych ruchowo

Pokonywanie barier komunikacyjnych i wielu innych – to dla osób z niepełnosprawnościami coś, co można uznać za element codziennego życia. Jednocześnie, na uwagę zasługuje także fakt, że mamy tutaj do czynienia z coraz większym i bardziej rozbudowanym wachlarzem rozwiązań, które będą mogły tę całą kwestię przełożyć na bardzo wiele profitów. Bo dzisiaj istnieje wiele ułatwień, które w kontekście poruszania się chociażby, osobom z niepełnosprawnościami dają niesamowity komfort i sprawiają, że przełamywanie barier staje się faktem, a nie dążeniem bez pokrycia w rzeczywistości.

Schodołaz gąsienicowy

Jednym z rozwiązań umożliwiających taki właśnie stan rzeczy, będzie dzisiaj tak zwany schodołaz gąsienicowy. Na przykład, dostępny u nas model PV 902. to świetne, nowoczesne urządzenie, z zasięgiem nawet do 40 pięter! Co więcej, na uwagę zasługuje tu fakt, że zastosowane komponenty i technologie gwarantują pełny poziom bezpieczeństwa transportowanej osoby i to przez cały czas korzystania. Dostępny pod https://promedyczny.pl/schodolaz-gasienicowy.html model gwarantuje, że będzie zawsze dobrze spełniać swoją rolę. To znaczy – jeśli chodzi o dostępne rozwiązania tutaj trzeba wyróżnić materiały zastosowane w procesie produkcyjnym. Odznacza je zdecydowanie najwyższa jakość. A dodatkowo – eleganckie, włoskie wzornictwo, co też niewątpliwe będzie się świetnie przekładać na efekty. To znaczy – bezpieczna, bezproblemowa i w pełni komfortowa obsługa. Wysuwane podwozie w trybie elektrycznym powoduje, że zarówno transport po schodach jak i po elektrycznych powierzchniach, przebiega bardzo sprawnie.schodolaz

Parę słów o parametrach

Prawdę powiedziawszy, tu trzeba raz jeszcze podkreślić poziom bezpieczeństwa. Wszystkie elementy, które mogą się poruszać, zostały tutaj skrzętnie kryte w ramach bardzo estetyczne, bezpiecznej i jednocześnie doskonale prezentującej się obudowy. W sytuacjach awaryjnych, można bez problemu skorzystać z możliwości transportu. Na uwagę zasługuje także fakt, że tutaj mamy do czynienia z ergonomicznym ładowaniem akumulatorów. Ładowarka została wbudowana w urządzenie, co sprawia, że możemy swobodnie podłączyć źródło zasilania do schodołaza w sposób bezpośredni.

Osobom zainteresowanym szczegółami, możemy zorganizować profesjonalną prezentację schodołaza, co niewątpliwie będzie się przekładało na to, że możemy bardzo dobrze zagospodarować i wyeksponować jego zalety. W razie jakichkolwiek pytań, pozostajemy do pełnej dyspozycji, więc jeżeli mamy tylko jakiekolwiek sygnały, od razu będziemy w stanie pomóc. Zapraszamy na https://promedyczny.pl/category/schodolazy-i-wozki-do-transportu i do kontaktu.