Mikrowłókna do włosów Toppik

Wbrew pozorom problem rzadkich włosów dotyczy bardzo wielu osób, a często nawet bardzo młodych ludzi. Nie zawsze jest związany z wiekiem. Czasem są to problemy hormonalne lub po prostu genetyka. Każdy, kto boryka się z tą przypadłością z pewnością niejednokrotnie czuł się z tego powodu zawstydzony i tracił pewność siebie oraz nadzieję na to, że coś może się zmienić. Na szczęście istnieje na to rozwiązanie, które pomoże pozbyć się problemu przerzedzonych włosów w zaledwie 30 sekund!

Zagęszczacz do włosów – czy to naprawdę działa?

Proszek do zagęszczania włosów Toppik składa się z keratynowych drobinek przypominających wyglądem ludzkie włosy, które przyczepiają się do nich. Dzięki temu włosy stają się gęste, a prześwity na głowie znikają. To naprawdę działa, a efekt można powtarzać tak często jak jest to potrzebne. Mikrowłókna utrzymują się przez kilka dni – do następnego mycia włosów. Nie znikają nawet podczas deszczu, śniegu, wiatru czy przy uprawianiu sportu.

toppik-fore-efterKosmetyki Toppik – gwarancja wysokiej jakości

W sklepie internetowym (https://www.tredu.pl/toppik/wszystkie,strona1) znajdziesz szeroki wybór kosmetyków do zagęszczania włosów, m. in. proszek do zagęszczania włosów w różnych pojemnościach, zestaw startowy Toppik, lakier to mikrowłókien, mikrowłókna w sprayu, keratynową odżywkę, szampon keratynowy do włosów, aplikatory i podkładki, żel zagęszczający włosy, szczotkę do rzadkich włosów i wiele więcej. Oferta jest bardzo bogata, dlatego możesz wybrać kosmetyk, który będzie najlepiej odpowiadał Twoim potrzebom. Toppik różni się od większości dostępnych na rynku mikrowłókien tym, że bardzo dobrze trzyma się włosów – można ich z powodzeniem dotykać i przeczesywać, a na grzebieniu czy szczotce zostanie zaledwie kilka mikrowłókien. Dodatkowo jest także praktycznie niezauważalny na włosach.

Istotny jest także dobór odpowiedniego koloru produktu. Występuje on w dziewięciu odcieniach: czarny, ciemny brąz, średni brąz, jasny brąz, średni blond, jasny blond, kasztanowy, siwy i biały. kobietaDlugieWlosyWyrazneJeśli kolor kosmetyku jest ciemniejszy niż włosy – przyciemni je delikatnie i odwrotnie. Jest stworzony ze składników bezpiecznych dla włosów i skóry głowy. Nie zawiera parabenów, siarczanów i innych substancji wywołujących alergię.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej  i poznać pełną ofertę kosmetyków Toppik zajrzyj na stronę internetową https://www.tredu.pl/. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, które z pewnością rozwieją Twoje wątpliwości.  Zapraszamy!