Zdrowy i piękny uśmiech

Zdrowy i piękny uśmiech pozwala nam cieszyć się każdą chwilą. Dzięki niemu łatwiej nawiązujemy kontakty, szybciej odnajdujemy się w towarzystwie nowych osób oraz jesteśmy bardziej przebojowi. Bez odpowiedniej higieny jamy ustnej nie będziemy mogli cieszyć się z szerokiego i błyszczącego uśmiechu. Z uwagi na ten fakt oraz w trosce o naszych klientów postanowiliśmy rozszerzyć ofertę.

Nasza przychodnia dentystyczna Jowisz powstała właśnie po to, aby pomagać naszym pacjentom w odzyskaniu pięknego uśmiechu. Od wielu lat zajmujemy się zabiegami dentystycznymi i w ciągu swojej kariery zdobyliśmy wiele ważnych nagród oraz certyfikatów, które są świadectwem wysokiego poziomu oferowanych przez nas usług. Decydując się na nas, zyskujesz pewność, że Twoje zęby powierzane są wykwalifikowanemu personelowi, któremu zależy na odpowiedniej obsłudze klienta.

Naszym klientom oferujemy m.in. profesjonalne wybielanie zębów najnowszymi metodami, które pozwalają przez znacznie dłuższy okres cieszyć się nowym i pełnym uśmiechem. Zajmujemy się także protetyką oraz zapobieganiem próchnicy. W naszej ofercie znajdziesz także stomatologię estetyczną. Pracujemy na nowoczesnych i bardzo bezpiecznych urządzeniach, które gwarancją pełne zadowolenie każdego z naszych pacjentów. Jednym z największych atutów przychodni Jowisz jest fakt, że zęby leczymy zupełnie bezboleśnie. Sprawia to, że z chęcią leczą się u nas dzieci oraz osoby dorosłe, które w przeszłości miały złe doświadczenia ze stomatologią.

Drugą dziedziną medycyny, z jakiej skorzystać mogą nasi klienci, jest homeopatia. W gabinecie zajmujemy się m.in. medycyną naturalną, homeopatią, ziołolecznictwem oraz magnetostymulacją. Mieszkańcy Konina, którzy odwiedzą naszą przychodnię, mogą także skorzystać z wizyty u lekarza internisty. Dzięki tak szerokiej ofercie, jaką proponujemy naszym klientom, jesteśmy w stanie obsłużyć większość najpopularniejszych przypadków dolegliwości.

Warto także wspomnieć, że zajmujemy się także analizą pierwiastkową włosa. Jest to badanie, które pozwala wykryć dziesiątki różnych chorób oraz dolegliwości bez konieczności badań i pobierania wielu próbek. Wystarczy niewielki wycinek włosów, aby przeprowadzić dokładną analizę niedoborów różnych substancji, które spowodowane mogą być wieloma chorobami lub rozwijającymi się dopiero dolegliwościami.

Gorąco zachęcamy do odwiedzenia naszej przychodni oraz do skorzystania z bogatej oferty badań, oraz opieki stomatologicznej. Dołącz do grona naszych klientów i żyj zdrowo razem z przychodnią Jowisz. Zapraszamy serdecznie.