Fachowa pomoc psychiatryczna – Interpsyche.pl

Centrum Psychologii i Edukacji Psychologicznej z Warszawy http://www.interpsyche.pl/ to zespół psychologów i psychoterapeutów, którzy dbają o to, aby formy świadczonych przez nich usług były dopasowane do potrzeb i problemów wszystkich osób, z którymi na co dzień pracują. Psychoterapia to spotkanie, w którym pacjent jest ekspertem wiedzy o sobie. Pracujemy skutecznie, a przy tym jesteśmy bardzo autentyczni, pełni akceptacji i empatii, staramy się pomóc każdemu, a przy tym realizujemy kodeks etyki Polskiego towarzystwa Psychologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Dyskretna praktyka psychiatryczna

Osoby nas odwiedzające mogą liczyć na najwyższą jakość świadczonych usług, a także pełną dyskrecję. Nasz zespół ma doświadczenie w prowadzeniu psychoterapii indywidualnej i grupowej młodzieży i osób dorosłych, treningów z zakresu komunikacji, asertywności, a także terapii par, z pewnością każda osoba zgłaszająca się do nas uzyska pomoc.

Pomoc w rozwiązywaniu problemów partnerskich

Terapia par i małżeństw http://www.interpsyche.pl/uslugi/terapia-par/ adresowana jest do wszystkich osób, które w związku przeżywają pewne trudności. To zrozumiałe, że problemy i konflikty się zdarzają i każdy z nas z nimi żyje, jednak najważniejsze jest to, aby chcieć je rozwiązać i zacząć nowe życie, pozbawione konfliktu partnerskiego.

Zgłoś się do naszego centrum w Warszawie jeżeli masz kryzys w związku i myślisz o rozstaniu, cierpisz z powodu przemocy, niezrozumienia albo zdrady, masz trudności w radzeniu sobie z emocjami albo masz poczucie, że Twoje więzi z partnerem zdecydowanie osłabły. Dajcie sobie szansę i spróbujcie terapii, która być może ocali Wasz związek. Taka terapia to również doskonała okazja, aby pogłębić związek i wzajemne relacje.

W obecności psychoterapeuty możemy śmiało wyrazić swoje myśli i emocje. Dzięki temu lepiej zrozumiecie siebie nawzajem i odnajdziecie nową radość, razem. Każde spotkanie trwa godzinę, a prowadzi je wykwalifikowany psycholog psychoterapeuta, który wysłucha, doradzi i pomoże najlepiej jak będzie mógł. Sprawdź szczegóły i odwiedź naszą stronę internetową, aby dowiedzieć się więcej.